Salvador Dalí - Krajina s pobřežím

Litografie, 46x58 cm. Signováno v tisku Dalí. Volný list.

Pozn.: Slepotiskové razítko.

o autorovi: 1904 - 1989
Španělský malíř a sochař.

Salvador Dalí
34626. Krajina s pobřežím
Dražba ukončena:19.09.2019 20:14:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:7 000 Kč