Salvador Dalí - Les Songes Drolatiques de Pantagruel III

Litografie na japonském papíře, 75x53 cm. Signováno vpravo dole tužkou Dali, číslováno tužkou 29/50. Volný list.

Pozn.: Dílo pochází ze souboru Les Songes Drolatiques de Pantagruel vydaného roku 1973.

o autorovi: 1904 - 1989
Španělský malíř a sochař.

Salvador Dalí
28647. Les Songes Drolatiques de Pantagruel III
Dražba ukončena:14.03.2019 22:08:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč