Salvador Dalí - Oko

Litografie, 40x35 cm. 35/350. Signováno vpravo dole Dalí. Volný list.

Pozn.: Copyright z roku 1981 Dalart N.V.

o autorovi: 1904 - 1989
Španělský malíř a sochař.

Salvador Dalí
37268. Oko
Dražba ukončena:13.11.2019 21:09:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:4 400 Kč