Litografie, 40x30 cm. 1379/1700. Signováno vpravo dole v tisku Dalí 1969. Pozn.: Pozdější tisk. Označeno pečetí vlevo dole Levine + Levine.
o autorovi: 1904 - 1989 Španělský malíř a sochař.