Salvador Dalí - Želva

Litografie, 63x39 cm. Signováno vpravo dole tužkou Dalí. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1904 - 1989
Španělský malíř a sochař.

Salvador Dalí
37227. Želva
Dražba ukončena:13.11.2019 20:21:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 600 Kč