Salvador Dalí - Zjevení tváře

Litoofset, 31x40 cm. Signováno vpravo dole Dalí. Slepotiskové razítko Dalí, ruční papír. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1904 - 1989
Španělský malíř a sochař.

Salvador Dalí
55129. Zjevení tváře
Dražba ukončena:13.01.2021 19:28:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 100 Kč