Litoofset, 31x40 cm. Signováno vpravo dole Dalí. Slepotiskové razítko Dalí, ruční papír. Rám, sklo. Pozn.: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1904 - 1989 Španělský malíř a sochař.