Samuel Cousins - Veverky

Litografie, 60x47 cm. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Papír znečištěn.

Samuel Cousins
45998. Veverky
Dražba ukončena:10.06.2020 21:22:32
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 900 Kč