Samuel Mutzner - Dáma s deštníkem

Kombinovaná technika, 22x17 cm. Signováno vpravo dole S. Mutzner. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen. Papír poškozen.

Samuel Mutzner
307290. Dáma s deštníkem
Dražba ukončena:10.01.2021 20:08:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč