Šaroun

45087. Párové obrazy - Šohaj a děvčica

popis: Olej na sololitu, 24x24cm. Signováno Šaroun. Rámovány.

Pozn.: Rámy poškozeny, malby mírně.

dražba ukončena: 27.05.2020 19:29:00

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 800 Kč