Šaroun - Párové obrazy - Šohaj a děvčica

Olej na sololitu, 24x24cm. Signováno Šaroun. Rámovány.

Pozn.: Rámy poškozeny, malby mírně.

Šaroun
45087. Párové obrazy - Šohaj a děvčica
Dražba ukončena:27.05.2020 19:29:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:800 Kč