Šaroun

45087. Párové obrazy - Šohaj a děvčica

popis: Olej na sololitu, 24x24cm. Signováno Šaroun. Rámovány.

Pozn.: Rámy poškozeny, malby mírně.

zbývá: 2 dnů, 5 hodin

konec dražby: 27.05.2020 19:29:00

vyvolávací cena: 600 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 700 Kč

700 Kč 25.05.2020 10:47:45 831
600 Kč 07.05.2020 2:33:01 6549