Schiler

1785. Město u zátoky

popis: Akvarel, 21x31 cm, signováno vpravo dole Schiler 99, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Rám poškozen.

dražba ukončena: 28.01.2015 19:33:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 1 100 Kč

1 100 Kč 18.01.2015 8:14:53 219
1 000 Kč 12.01.2015 19:56:25 604