Schilke - Lesní interier

Olej na plátně, 70x88 cm. Signováno vpravo dole Schilke. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

36541. Lesní interier
Dražba ukončena:30.10.2019 21:00:29
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 600 Kč