Sedeanik

51986. Amsterdam

popis: Olej na plátně, 41x60 cm. Signováno vpravo dole Sedeanik. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 29.10.2020 22:30:43

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 4 600 Kč