Sedláček, Ant. Jirout, Jan Vachuda, Jos. Nový, Vladimír Hroch, Schovánek, Fr. Nonfried, J. Plachý

305865. Soubor 8 prací

popis: Různé techniky, od 22x28 cm do 24x33 cm. Všechny signovány. 6x rám, 2x rám, sklo.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

dražba ukončena: 17.08.2020 20:02:10

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 500 Kč