Sedláček, Ant. Jirout, Jan Vachuda, Jos. Nový, Vladimír Hroch, Schovánek, Fr. Nonfried, J. Plachý - Soubor 8 prací

Různé techniky, od 22x28 cm do 24x33 cm. Všechny signovány. 6x rám, 2x rám, sklo.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

Sedláček, Ant. Jirout, Jan Vachuda, Jos. Nový, Vladimír Hroch, Schovánek, Fr. Nonfried, J. Plachý
305865. Soubor 8 prací
Dražba ukončena:17.08.2020 20:02:10
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 500 Kč