Sedláček - Katedrála sv. Prokopa v Třebíči

Olej na plátně. 60x50 cm. Signováno vpravo dole Sedláček. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

38801. Katedrála sv. Prokopa v Třebíči
Dražba ukončena:12.12.2019 19:09:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:800 Kč

800 Kč 02.12.2019 18:28:40 3028