Sedláček

38801. Katedrála sv. Prokopa v Třebíči

popis: Olej na plátně. 60x50 cm. Signováno vpravo dole Sedláček. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 12.12.2019 19:09:00

vyvolávací cena: 800 Kč

vydraženo za: 800 Kč

800 Kč 02.12.2019 18:28:40 3028