Sergej Alexandrovič Mako - Odpočívající dítě

Olej na kartonu, 40x48 cm. Signováno vpravo dole Mako. Rám, sklo.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1885 - 1953
Původem ruský malíř.

35246. Odpočívající dítě
Dražba ukončena:25.09.2019 22:35:34
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:10 000 Kč