Sergej Alexandrovič Mako - Pierot a Kolombína II

Kvaš, 31x19 cm. Signováno vpravo dole S. Mako. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1885 - 1953
Původem ruský malíř.

25390. Pierot a Kolombína II
Dražba ukončena:29.11.2018 22:07:44
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:6 000 Kč