Sergej Kulina - Milenci

Olej na sololitu, 60x51 cm. Signováno vpravo uprostřed Kulina. Rámováno.

o autorovi: 1958
Sergej Kulina se narodil v Estonsku, ale díky povolání otce se v mládí často stěhoval. Absolvoval Střední uměleckou školu v Oděse, následně studoval na Akademii výtvarných umění v Kyjevě. V roce 1991 vstoupil do Svazu výtvarných umělců Ukrajiny. Od roku 1988 pořádá autorské výstavy. S manželkou a dvěma dcerkami od r. 1992 žije v Kunštátě na Moravě. Zde se zabývá sochařinou a malířstvím.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč.

Sergej Kulina
54613. Milenci
Dražba ukončena:27.01.2021 19:13:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 100 Kč