Sergej Kulina

54613. Milenci

popis: Olej na sololitu, 60x51 cm. Signováno vpravo uprostřed Kulina. Rámováno.

o autorovi: Narozen roku 1958.
Původem estonský akademický malíř, který v současné době žije a tvoří v Kunštátě na Moravě.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč.

zbývá: 0 dnů, 8 hodin

konec dražby: 27.01.2021 19:13:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 4 100 Kč