Seva Sališčev

35088. Ženský akt

popis: Olej na plátně, 50x40 cm. Signováno vpravo dole azbukou Seva Sališčev. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 25.09.2019 19:48:51

vyvolávací cena: 800 Kč

vydraženo za: 3 700 Kč