Seva Sališčev

35088. Ženský akt

popis: Olej na plátně, 50x40 cm. Signováno vpravo dole azbukou Seva Sališčev. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

zbývá: 37 dnů, 8 hodin

konec dražby: 25.09.2019 19:46:00

vyvolávací cena: 800 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 2 400 Kč