severní Čechy, poč. 20. století - Secesní podstavec

Keramika, pestře glazovaná, výška 49 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

severní Čechy, poč. 20. století
49936. Secesní podstavec
Dražba ukončena:07.10.2020 22:56:38
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 900 Kč