MENU
Vstup do aukce
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti po roce 1950 (čtvrtek)
25. dubna 2024 od 20:00
145. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
28. dubna 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Sklo, výška 8 cm.
Pozn.: Mírně poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
Severní Čechy, pravděpodobně Nový Bor, poč. 20. stol.
27815. Dóza
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
500 Kč
vydraženo za:
1 300 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
1 300 Kč
limit (13.02.2019 20:16:36)
4996
1 200 Kč
limit (13.02.2019 20:16:35)
4918
1 000 Kč
limit (13.02.2019 20:15:53)
4918
900 Kč
4996
800 Kč
limit (13.02.2019 20:12:21)
4918
700 Kč
4996
600 Kč
limit (31.01.2019 19:43:55)
4918
500 Kč
831