signatura nečitelná

306691. Borovice za vsí

popis: Olej na plátně fixovaném na kartonu, 46x63 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

dražba ukončena: 23.11.2020 20:07:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 23.11.2020 19:57:12 4441