signatura nečitelná

45102. Cesta k domu

popis: Tempera, 47x66 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Pasparta, sklo.

pozn.: Pasparta poškozena.

zbývá: 0 dnů, 23 hodin

konec dražby: 27.05.2020 19:44:00

vyvolávací cena: 600 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 000 Kč