signatura nečitelná

306515. Děvčátko s mašlí

popis: Pastel, 57x29 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rám, sklo.

pozn.: Rám poškozen.

dražba ukončena: 04.11.2020 20:01:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 01.11.2020 14:30:24 3776