David Baumfoorth

52888. Dívčí křivky

popis: Kombinovaná technika, 94x61 cm. Signováno vpravo dole D. Baumfoorth. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1942
Britský malíř.

dražba ukončena: 25.11.2020 22:39:55

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 2 300 Kč