David Baumfoorth - Dívčí křivky

Kombinovaná technika, 94x61 cm. Signováno vpravo dole D. Baumfoorth. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1942
Britský malíř.

David Baumfoorth
52888. Dívčí křivky
Dražba ukončena:25.11.2020 22:39:55
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 300 Kč