signatura nečitelná

43567. Domy v Komiži

popis: Olej na plátně. 50x70cm. Signováno vpravo dole nečitelná. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

zbývá: 15 dnů, 11 hodin

konec dražby: 22.04.2020 20:12:00

vyvolávací cena: 800 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 700 Kč