signatura  nečitelná - Domy v Komiži

Olej na plátně. 50x70cm. Signováno vpravo dole nečitelná. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

signatura nečitelná
43567. Domy v Komiži
Dražba ukončena:22.04.2020 20:12:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:7 500 Kč