signatura nečitelná

304913. Hutě

popis: Olej na sololitu. 23x35 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 23.05.2020 20:28:24

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 2 500 Kč