signatura  nečitelná - Hutě

Olej na sololitu. 23x35 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

signatura nečitelná
304913. Hutě
Dražba ukončena:23.05.2020 20:28:24
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 500 Kč