signatura  nečitelná - Konvalinky

Olej na plátně. 54x34 cm. Signováno dole uprostřed nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

signatura nečitelná
39796. Konvalinky
Dražba ukončena:29.01.2020 19:51:30
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:4 500 Kč