signatura nečitelná

39796. Konvalinky

popis: Olej na plátně. 54x34 cm. Signováno dole uprostřed nečitelně. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

zbývá: 3 dnů, 11 hodin

konec dražby: 29.01.2020 19:47:00

vyvolávací cena: 600 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 800 Kč