signatura nečitelná

39796. Konvalinky

popis: Olej na plátně. 54x34 cm. Signováno dole uprostřed nečitelně. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 29.01.2020 19:51:30

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 4 500 Kč