signatura  nečitelná - Lékař

Litografie, 67x51 cm, signováno vpravo dole nečitelně, rám, zaskleno.

Pozn.: Papír mírně ušpiněn.

signatura nečitelná
13424. Lékař
Dražba ukončena:25.10.2017 18:25:20
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:15 000 Kč