signatura  nečitelná - Městský motiv

Kombinovaná technika, 37x26 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

signatura nečitelná
304009. Městský motiv
Dražba ukončena:14.03.2020 20:11:32
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:800 Kč

800 Kč 14.03.2020 20:06:32 4285
700 Kč 07.03.2020 10:24:46 219