signatura  nečitelná - Milenci

Olej na sololitu, 72x22 cm, signatura vlevo dole nečitelná, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

signatura nečitelná
12092. Milenci
Dražba ukončena:29.06.2017 21:38:42
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč