signatura  nečitelná - Mladá žena na balkoně

Akvarel, 28x14 cm, signováno vpravo dole nečitelně a dopsáno září 1920. Rám, pasparta,sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

signatura nečitelná
31545. Mladá žena na balkoně
Dražba ukončena:15.05.2019 18:08:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 100 Kč