signatura  nečitelná - Mladík v klobouku

Olej na plátně, 60x50 cm. Signováno vpravo nahoře nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

signatura nečitelná
48761. Mladík v klobouku
Dražba ukončena:27.08.2020 21:56:57
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 500 Kč