signatura nečitelná

40769. Monmartre-rue du chevalier de la barre

popis: Olej na plátně. 33x24 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

zbývá:

konec dražby: 26.02.2020 19:18:00

vyvolávací cena: 700 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 3 600 Kč