signatura  nečitelná - Monmartre-rue du chevalier de la barre

Olej na plátně. 33x24 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

signatura nečitelná
40769. Monmartre-rue du chevalier de la barre
Dražba ukončena:26.02.2020 19:25:08
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 800 Kč