signatura  nečitelná - Moravská slavnost

Olej na kartonu, 25x32 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

signatura nečitelná
306511. Moravská slavnost
Dražba ukončena:03.11.2020 20:07:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč