signatura  nečitelná - Muž v klobouku

Olej na plátně, 21x16 cm. Signováno vpravo nahoře nečitelně. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

signatura nečitelná
35528. Muž v klobouku
Dražba ukončena:26.09.2019 23:21:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 100 Kč