signatura nečitelná

305748. Na cestě do města

popis: Olej na plátně fixovaném na kartonu, 40x50 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Datováno 1929. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 05.08.2020 20:04:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 27.07.2020 11:33:26 5212