signatura  nečitelná - Na jihu

Kombinovaná technika, 33x44 cm, signováno vpravo dole nečitelně, paspartováno, rámováno.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

signatura nečitelná
11950. Na jihu
Dražba ukončena:29.06.2017 19:12:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 600 Kč