signatura  nečitelná - Na kraji města

Olej na kartonu, 58x48 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Datováno 1961. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

signatura nečitelná
306278. Na kraji města
Dražba ukončena:03.10.2020 20:04:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč