signatura nečitelná

306692. Na samotě

popis: Kombinovaná technika, 32x24 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rám, sklo.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 23.11.2020 20:08:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 23.11.2020 19:44:13 7407