signatura  nečitelná - Odvrácený akt

Olej na plátně. 98x65 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

signatura nečitelná
40808. Odvrácený akt
Dražba ukončena:26.02.2020 19:57:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč