signatura  nečitelná - Pár při měsíčku

Olej na kartonu, 24x26 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

signatura nečitelná
302032. Pár při měsíčku
Dražba ukončena:08.11.2019 20:33:08
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 100 Kč