signatura nečitelná

38557. Párové obrazy- Zima a Léto

popis: Oba olej na mahagonu. Oba 22x16 cm. Oba signovány vpravo dole nečitelně. Rámováno.

pozn.: Rámy mírně poškozeny.

zbývá: 4 dnů, 4 hodin

konec dražby: 11.12.2019 19:10:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 600 Kč