signatura nečitelná

306688. Pod můstkem

popis: Olej na kartonu, 34x26 cm. Signováno vpravo nahoře nečitelně. Rámováno.

pozn.: Rám poškozen.

dražba ukončena: 23.11.2020 20:10:34

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 200 Kč