signatura  nečitelná - Pod můstkem

Olej na kartonu, 34x26 cm. Signováno vpravo nahoře nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám poškozen.

signatura nečitelná
306688. Pod můstkem
Dražba ukončena:23.11.2020 20:10:34
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč