signatura nečitelná

49187. Portrét chlapce

popis: Olej na kartonu, 50x40 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

dražba ukončena: 30.09.2020 21:01:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 800 Kč