signatura  nečitelná - Říčka pod skalisky

Olej na plátně. 75x109 cm. Signováno vpravo dole pod rámem,slabě a nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám poškozen.

signatura nečitelná
41062. Říčka pod skalisky
Dražba ukončena:27.02.2020 20:26:21
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:6 000 Kč