signatura  nečitelná - Říčka v podzimní krajině

Olej na sololitu. 30x77 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

signatura nečitelná
40968. Říčka v podzimní krajině
Dražba ukončena:26.02.2020 22:37:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 500 Kč