signatura  nečitelná - Skalnaté pobřeží

Olej na plátně. 50x70 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen. Malba poškozena.

signatura nečitelná
43559. Skalnaté pobřeží
Dražba ukončena:22.04.2020 20:41:42
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 100 Kč