signatura nečitelná

43559. Skalnaté pobřeží

popis: Olej na plátně. 50x70 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen. Malba poškozena.

zbývá: 15 dnů, 10 hodin

konec dražby: 22.04.2020 20:04:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 500 Kč

500 Kč 15.03.2020 12:49:10 2545