signatura  nečitelná - Soubor 2 grafických listů

Lepty, 19x14 cm a 9x5 cm. Signovány nečitelně. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Mírně poškozeno.

signatura nečitelná
48021. Soubor 2 grafických listů
Dražba ukončena:16.09.2020 21:41:02
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 16.09.2020 21:36:02 7418
500 Kč 15.08.2020 14:43:52 5856