signatura nečitelná

42867. Soubor 2 grafických listů

popis: Lept 5/50, suchá jehla. 13x10 cm, 10x14 cm. Obě signovány nečitelně. 1x rám, pasparta, sklo. 1x rám, sklo.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

zbývá: 11 dnů, 11 hodin

konec dražby: 15.04.2020 19:13:00

vyvolávací cena: 600 Kč

Předmět ještě nebyl dražen