Jiří Votruba - Tančící dům

Litografie 40/100, 41x30 cm. Signováno dole uprostřed nečitelně. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen, papír zvlněn.

41607. Tančící dům
Dražba ukončena:11.03.2020 21:35:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 28.02.2020 11:47:28 354
500 Kč 26.02.2020 22:38:31 4059