Jiří Votruba

41607. Tančící dům

popis: Litografie 40/100, 41x30 cm. Signováno dole uprostřed nečitelně. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen, papír zvlněn.

dražba ukončena: 11.03.2020 21:35:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 28.02.2020 11:47:28 354
500 Kč 26.02.2020 22:38:31 4059